See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Vickers Oils Hydrox 21, 25L/208L

2-5 Päeva Vickers Oils Hydrox 21, 25L/208L

Tasuta postitamine

Üle 40 € ostu puhul on transport Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva (Eesti Post) postiautomaadiga meie kulul. 

  • €0.00
  • Maksudeta: €0.00
Vickers Oils Hydrox 21
Need mineraalipõhised määrdeained tagavad suurepärase määrimise taseme nii puhtal kujul kui ka emulsioonina. Need on välja töötatud peamiselt kasutamiseks ahtrituubides. Tooted pakuvad:
Kõrgem määrimistase isegi vee sissetungi korral
Suurepärane kulumiskaitse
Suurepärane korrosioonikaitse
Ühilduvus tavaliselt kasutatavate metallidega
Hydrox 21 ühildub huulte tihendussüsteemides kasutatavate elastomeeridega ja selle on heaks kiitnud peamised huulte ja näo ahtri tihendite tootjad.
Hydrox 21 neelab kogu toru siseneva mere või magevee, moodustades vedeliku emulsiooni. See vähendab vaba vee olemasolu ohtu ning tagab vajaliku määrimis- ja korrosioonikaitse. (Tavapärased õlid ei emulgeeru samal viisil ja kipuvad eralduma, põhjustades komponentide vaba vee ja võimalike kulumiskahjustuste).
Pärast emulsioonide moodustumist on see suurepärane stabiilsus, seetõttu ei eraldu vaba vett. See tagab korrosioonikaitse säilimise ka pikaajalisel seismisel ja käivitamise kriitilisel ajal.
Hydrox 21 (nii puhas õli kui ka emulsioon, mis sisaldab 20% veesaastust) on klassi edukalt testitud ning nende stabiilsust, määrimist ja korrosioonikaitset on Lloyds Register kontrollinud.
Hydrox 21 on soovitatav kasutada eriti siis, kui on tekkinud õlilekke probleeme ahtritihenditest.
Hydrox 21 ühildub enamiku mootoritega ja süsteemis kasutatavate õlidega, mida tavaliselt kasutatakse ahtritorus, ja seetõttu saab seda lisada olemasoleva ahtritoruõli täiendava protseduuriga. Esmane laadimine on soovitatav vähemalt 50%, kuid määrdeaine pakub suurimat kasu, kui seda kasutatakse ahtitorusüsteemi täielikuks täitmiseks.
Google translator

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea