See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Firmast

Online broneeringusüsteemi kaudu saate kergelt, mugavalt ja operatiivselt valida iga meie poolt pakutud toote õlide, filtrite ja tehniliste vedelike valikust. Samas saate teostada nende vahetust, paigaldust igas Teile sobivas meie partnerteeninduses, mis asuvad enamikes suurtes linnades üle Eestis ja millede võrk pidevalt laieneb. Meie koostööpartnerid on vaid professionaalse teenindusega tegelevad firmad, mis omavad suuri töökogemusi ja garanteerivad alati töökvaliteedi.


TERE TULEMAST MÄÄRDEKESKUSESSE! 

Määrdekeskus on loodud selleks, et osutada parimat teenindust määrdeainete, filtrite ja tehniliste vedelike valikul. Teil on kindlasti olnud situatsioone, kus Te jooksite ühest kohast teise, helistasite tuttavatele, küsides, kust saab hea hinnaga kas määrdeõli või filtrit. Nii aga kaotasite oma aega ja lõpuks olite sunnitud soetama õli mitte just kõige konkurentsivõimelisema hinnaga. Miks niimoodi juhtub? Reeglina autovaruosade kauplused ei keskendu spetsialiseeritud määrdeainete müügile, sest see on ainult väike osa nende käibest. Sageli puudub ka tehniline teadusbaas, mis on väga oluline määrdeainete müügis. Tavaliselt on valikus mineraalne, sünteetiline, täissünteetiline mootoriõli ja paari sorti automaatkäigukastiõlisid.

Meie avasime poe, kust leiab määrdeaineid absoluutselt kõikidele kasutusaladele, millised vajavad määrimist, olgu see siis mootorratas või võidusõiduauto, või hoopis tööstusreduktor. Sõidukite tootmise tehnoloogia toob sisse palju muudatusi ja uusi standardeid määrdeainete tootmisse. Progress dikteerib omad tingimused ja liiklusvahendite mootorid nõuavad täiendusi, millele vastavalt muudetakse määrdeainete tootmise standardeid. Võrreldes määrdeainete valikut 15-20 aastat tagasi, millal oli võimalik toime tulla 2-3 mootoriõliga, toob käesoleval ajal peaaegu iga mootori mudel sisse ka uued määrimisainete tehnilised nõuded, millega suurendatakse nende assortimenti.

Maailmas on mitu kuulsat esmaklassilist brändi, millised täiustavad üksteist. Nendel on omad fännid ja nõudlus on väga lai. Meie valisime oma partneriteks Euroopas tunnustatud naftatoodete tootjaid, mille määrdeained on tuntud oma kvaliteedi ja töökindluse poolest.

Teine väga tähtis asjaolu, millele pöörame erilist tähelepanu, on hinnapoliitika.


PAKUME PARIMAT HINDA LINNAS.

Sõna PARIMA all peame silmas just parimat konkurentsivõimelisust analoogilistele toodetele määrdeainete ja tehniliste vedelike jaemüügi kohtades.


Tere tulemast meie poodi,

Sinu Määrdekeskus