See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Bardahl Concentrated Fuel Injector Cleaner, 500ml

2-5 Päeva Bardahl Concentrated Fuel Injector Cleaner, 500ml

Tasuta postitamine

Üle 40 € ostu puhul on transport Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva (Eesti Post) postiautomaadiga meie kulul. 

  • €21.88
  • Maksudeta: €17.94
Bardahl Concentrated Fuel Injector Cleaner
on suurepärase veedispersiooniga kütusepuhastusseadme lisand. See toode on välja töötatud, et võidelda tavaliste injektori ja kütusesüsteemi probleemide vastu, sealhulgas:
Reostunud pihustiotsikud
Kondensatsioonist tingitud niiskuse kogunemine
Kütusetoru jäätumine
Süstiku düüside korrosioon
Probleem
Erinevate sõidukite puhul on suurenenud injektorite määrdumisprobleemid. Kütusesüsteemi osade korrosioon, eriti sadamakütuse sissepritsega sõidukite puhul, on jätkuvalt probleemiks. Enamikul kaubanduses saadaolevatel bensiinidel ei ole korrosiooni kontrollimiseks piisavalt lisaaineid. Kütusevarustussüsteemide seisund mõjutab oluliselt kütusesäästu ja mootori jõudlust. Määrdunud või halvasti hooldatud süsteemid lähevad sõidukiomanikule kalliks maksma suurenenud kütusekulu, halva mootori reaktsiooni, suurenenud hoolduse ja liigse seisakuaja näol.
Protsess
Bardahl Fuel Injector Cleaner sisaldab lahustite ja tuhavaba puhastusvahendi segu, mis puhastab ja hoiab puhtana sadamasüstikud ja muud kütusesüsteemi komponendid.
Bardahl Fuel Injector Cleaner'i dispergendi/vett lahustavad ained hajutavad täielikult väikesed veekogused kütuses, võimaldades selle läbipääsu läbi filtrite, samuti
takistab jää tekkimist kütusetorustikus ja hoiab vee kogunemise kütusepaakidesse minimaalsena.
Bardahl Fuel Injector Cleaneri korrosiooniinhibiitorid kaitsevad pihustiotsikuid ja muid kütusesüsteemi osi liigse korrosiooni eest.
Kasutusjuhend
Mootorite kiireks puhastamiseks, millel on sõidetavusprobleemid, valage kaks 300 ml. kanistrit bensiinipaaki ja täitke bensiiniga.
Tulemuslikkuse säilitamiseks lisage iga 5000 kilomeetri järel üks 300 ml mahuti (või sagedamini, kui korduvad sümptomid viitavad ladestumisele).
Kihi tekkimise kiirus sõltub auto margist, kasutatud bensiinist ja sõidumustrist. Kasutamiseks pliiga või pliivaba kütusega. Ohutu kasutamiseks koos katalüsaatoritega.
Enne toote lisamist lugege alati etiketil olevaid juhiseid. Ärge lisage rohkem kui ette nähtud, see võib avaldada kahjulikku mõju.
1198B

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea