See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Motul Specific RBS0-2AE 0W-20, 1L

2-5 Päeva Motul Specific RBS0-2AE 0W-20, 1L

Tasuta postitamine

Üle 40 € ostu puhul on transport Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva (Eesti Post) postiautomaadiga meie kulul. 

  • €15.28
  • Maksudeta: €12.52
Motul Specific RBS0-2AE 0W-20
Täissünteetiline kütusesäästlik mootorõli, mis on spetsiaalselt ette nähtud VOLVO "DRIVE-E" bensiini (VEP) ja diiselmootorite (VED) kõige uuemate põlvede jaoks, mis on varustatud katalüüsmuundurite ja diisli tahkete osakeste filtriga (DPF).
KASUTAMISE LIIG:
Hea jõudlusega kütusetarbimise mootoriõli, mis on spetsiaalselt kavandatud VOLVO "DRIVE-E" bensiini (VEP) ja diisel (VED) viimase põlvkonna jaoks, mis on varustatud katalüüsmuundurite ja diisli tahkete osakeste filtriga (DPF).
Seda saab kasutada ka originaalseadmete valmistajatele, kellel on 0W-20 madala hõõrdumisega mootoriõli ja väga madal HTHS (kõrge temperatuuriga kõrge nihkega) viskoossusõli (= 2,6 mPa.s). Sobib ka bensiinimootoritele, mis vajavad ACEA A1 / B1 standardit ja 0W-20 viskoossusklassi kütusekulu määrdeainet nagu HONDA, NISSAN, SUBARU.
Ühildub katalüüsmuunduritega. Enne kasutamist tuleb alati viidata sõiduki omanikule.
PERFORMANCES:
ainult VOLVO ja DRIVE-E põlvkonna uusimale põlvkonnale Bensiini (VEP) mootorid ja diiselmootorid (VEP). VOLVO mootorite (VEL) (4-silindrid), VOL (VEP) või Diesel (VED) versioonide viimase VOLVO mootorite põlvkond vajavad väga spetsiifilist määrdeainet, kuna need on väiksemad ja kergemad. Nad pakuvad rohkem jõupingutusi ja töötavad kõrgemal temperatuuril, pakkudes samasuguseid jõudlustasemeid kui vanad mootoripõlvkonnad, mida nad asendavad.
Tüüp VCC RBS0-2AE on eriti nõudlik kütusekulu tulemuslikkuse ja libestite ACEA A1 / B1 standardi suhtes.
MOTUL SPECIFIC RBS0-2AE 0W-20 tagab märkimisväärse energiasäästlikkuse (kuni 3,4 protsendi võrra võrreldes 15W- 40 võrdlusõlist). See paranenud kütusetarbimine tähendab saasteainete madalama taseme saavutamist ja vastab täiel määral selliste tootjate kohustustele nagu VOLVO süsinikdioksiidi heite vähendamine.
MOTUL SPECIFIC RBS0-2AE 0W-20 tagab suurepärase õli kile vastupidavuse, lihtsustades samal ajal külmkäivitust, vähendades mootori hõõrdumist, säilitades õli rõhku ja vähendades mootori töötemperatuure.
SOOVITUSED:
MOTUL SPECIFIC RBS0-2AE 0W-20 saab segada sünteetiliste või mineraalõlidega.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea