See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Petro-Canada Calflo AF, 20L

Küsi hinda!!! Petro-Canada Calflo AF, 20L

Tasuta postitamine

Üle 40 € ostu puhul on transport Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva (Eesti Post) postiautomaadiga meie kulul. 

  • €0.00
  • Maksudeta: €0.00
Petro-Canada Calflo AF
Sissejuhatus
Petro-Canada Calflo AF on väga tõhus soojusülekande vedelik, mis on loodud vähendama tegevuskulusid süsteemides, kus vedelik peab vastu pidama oksüdatiivsele lagunemisele.
Petro-Canada Calflo AF ainulaadne keemia algab 99,9% puhtusega baasvedeliku seguga, mis on toodetud HT-puhtuse protsessi abil. Need kristallselged vedelikud on vabad lisanditest, mis võivad takistada jõudlust. Kasutades enam kui 25-aastast kogemust formuleerimisel, tugevdab Petro-Canada neid termiliselt stabiilseid vedelikke spetsiaalselt valitud lisanditega, et tagada tugevam vastupidavus oksüdatiivsele lagunemisele kui juhtivatel konkurentide vedelikel.
Tulemuseks on Petro-Canada Calflo AF, soojusvahetusvedelik, mis tagab kõrge termilise tõhususe kuni 316 °C (600 °F) temperatuurini töötavates süsteemides.
Petro-Canada Calflo AF-i läbimurdeline keemiline koostis võib pikendada vedeliku kasutusiga kauem kui juhtivate konkurentide vedelikud, vähendades tegevuskulusid, kuna vähendab vedeliku vahetamise sagedust.
Rakendused
Petro-Canada Calflo AF on soovitatav kasutada survestamata, vedelas faasis suletud soojusülekandesüsteemides, mis töötavad kuni 316 °C (600 °F) temperatuuril.
Petro-Canada Calflo AFi silmapaistev vastupidavus oksüdatiivsele lagunemisele võib pikendada vedeliku kasutusiga ja vähendada tegevuskulusid süsteemides, kus kokkupuudet õhuga ei saa vältida ja oksüdatsioon on kõige tõenäolisem vedeliku lagunemise vorm. Tüüpilised rakendused hõlmavad temperatuuri reguleerimise seadmeid, mida kasutatakse plasti ekstrusioonis, plastvormimises ja metalli survevaluoperatsioonides.
Omadused ja eelised
- Parem oksüdatsioonikindlus kui juhtivatel konkurentidel võib pikendada vedeliku kasutusiga ja vähendada tegevuskulusid.
- Suurem vastupidavus oksüdatiivsele lagunemisele võrreldes juhtivate konkureerivate vedelikega.
Kui vedelik oksüdeerub, muutub see viskoossemaks. See viskoossuse suurenemine võib:
- oluliselt vähendada vedeliku soojuslikkust
- raskendada vedeliku ringlemist soojusülekandesüsteemis.
- põhjustada vedeliku ülekuumenemist
- tingida kuluka, enneaegse vedeliku väljavahetamise.
- vähem kalduvus söejääkide ja muda moodustumisele võrreldes juhtiva Petro-Canada Calflo AFi vastupidavus oksüdatiivsele lagunemisele vähendab ka söejääkide ja muda tekkimist soojusülekandesüsteemides. Need ladestumised võivad oluliselt vähendada
soojusülekande tõhusust ja suurendada tegevuskulusid.


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea