See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Gulf Fleet Force Synth 5W-30, 20L

Küsi hinda!!! Gulf Fleet Force Synth 5W-30, 20L

Tasuta postitamine

Üle 40 € ostu puhul on transport Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva (Eesti Post) postiautomaadiga meie kulul. 

  • €0.00
  • Maksudeta: €0.00
Gulf Fleet Force Synth 5W-30
on eriti kõrge töösooritusega diiselmootoritele mõeldud sünteetiline rasketööõli, mis on arendatud täitmaks moodsatele Euroopa mootoritele, mis vastavad Euro 4 heitgaaside nõuetele, seatud nõudeid. Gulf Fleet Force Synth on segatud preemium kvaliteediga sünteetilistest baasvedelikest ja kaugele arenenud manustest, pakkumaks ülimuslikku kaitset mootorile ja märgatavalt pikemaid õlivahetusintervalle. See õli vastab uusimatele ACEA E7 & ACEA E4 spetsifikatsioonidele ja on sobilik karmide koormustega pikendatud tööeaga rakendustele enamikes moodsates Euroopa sõidukites.
Omadused:
Gulf Fleet Force Synth õlil on erandlikud kulumisvastased omadused, mis pakuvad kaugele arenenud kaitset silindri sisepinnale ning kulumise ja korrosiooni vastu, kindlustamaks mootori pikemat eluiga. Suurepärane tahmaga toimetulemise võime vähendab tahmumist, mis on seotud kulumise ja õli paksenemisega. Silmapaistev termo-oksüdatiivne stabiilsus vähendab mustuse setete ja sademete teket ning kontrollib viskoossuse tõusu. Parandatud pesumanused/hajutusained toovad endaga kaasa puhtama mootori ja komponentide pikema eluea. Suurepärane voolavus madalal temperatuuril koos viskoossuse säilitamisega kõrgel temperatuuril kindlustab kõrgeima usaldusväärsuse isegi karmides töötingimustes. Ülim TBN säilitamise omadus koos eelpool nimetatud omadustega viib märgatavalt pikemate õlivahetus­intervallideni. 
Kasutusala:
on sobilik turbolaaduriga varustatud ja naturaalse aspiratsiooniga diiselmootoritele, mis on kasutusel tööstuses kasutavates sõidukites, kaevandustes, ehitustes ja teistes tööstustuses kasutatavates rakendustes, samuti uutes diiselmootoritega raskeveokites, kus pole kasutusel diisliosakeste filtreid väga madala temperatuuriga ümbruses töötades. Gulf Fleet Force Synth SAE 5W-30 on samuti sobilik mootoritele, kus on kasutusel heitgaaside järelpõletamisseade. 
Spetsifikatsioonid ja nõudmised
API CF/CI-4
ACEA E7/E4
MAN M3277
MTU/DDC Type3
Renault RVI RXD
MAK EO-M Plus
Cummins 20076/20077/20078
MB:228.5

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Captcha