See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Valvoline SynPower DX1 0W-20, 5L

2-5 Päeva Valvoline SynPower DX1 0W-20, 5L

Tasuta postitamine

Üle 40 € ostu puhul on transport Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva (Eesti Post) postiautomaadiga meie kulul. 

  • €91.73
  • Maksudeta: €76.44
Valvoline SynPower DX1 0W-20
Kirjeldus
Kõrgeima kvaliteediga SAE 0W-20 viskoossusega täissünteetiline mootoriõli kaitseb GDI-süsteemiga (bensiini otsesissepritse) mootoreid silindris oleva segu enneaegse süttimise eest (LSPI). Maksimaalne tõhusus ja kaitse kõikides töötingimustes. Litsentsitud uusima GM Dexos1 Gen3 standardi järgi. Soovitatav kasutamiseks kõigis kaasaegsetes suure võimsusega mootorites, mis nõuavad API SP, SN Plus RC, ILSAC GF-6 ja/või GF-5 klassi õlisid ja SAE 0W-20 viskoossust.
Mõeldud spetsiaalselt uusima põlvkonna GM-mootoritele (Caddilac, Chevrolet, Buick, GMC jne), Euro 4, 5 ja 6, DPF (diisli tahkete osakeste filter) ja GPF (bensiini tahkete osakeste filter), kolmekäiguliste katalüsaatoritega (TWC) ) ja/või otsesissepritse (GDI). Seda on lubatud kasutada ka mootorites, mis nõuavad Ford WSS-M2C962-1A nõuetele vastava õli kasutamist.
Sisaldab kõrgeima kvaliteediga sünteetilisi baasõlisid ja uusima põlvkonna lisandeid, mis tagavad maksimaalse kaitse ja jõudluse kõikides töötingimustes. Sellel on suurepärane stabiilsus, pikaajaline tõhusus ja seda soovitatakse kasutada pikkade vahetusintervallidega vastavalt kasutusjuhendile.
Säilitab erakordse puhtuse, vähendades ladestumist.
Madal viskoossus ja spetsiaalsed lisandid tagavad maksimaalse hõõrdumise vähendamise ja kütusekulu.
Loodud spetsiaalselt kasutamiseks koos heitgaaside kontrollisüsteemidega, nagu DPF (diisli tahkete osakeste filter), TWC (kolmesuunaline katalüsaator) ja GPF (bensiini tahkete osakeste filter).
Madal SAPS-i (sulfaattuha) tase säilitab heitgaaside kontrollisüsteemide optimaalse seisukorra.
Suurepärased madala temperatuuri omadused, hetkeline õli juurdevool madalatel temperatuuridel hõlbustab külmkäivitust ja optimaalset määrimist.
Tagab suurepärase kulumiskaitse kõikides töötingimustes.
Sobib kasutamiseks sellistele garantiilistele bensiinimootoriga autodele nagu Kia, Hyundai, Honda, Mazda, Subaru ja Toyota milledel API ja/ või ILSAC kvaliteedstandard on kasutusjuhendis nõutud kasutada.
API SP
API SN Plus
RC Ilsac GF-6/GF-5
GM Dexos 1 Gen 3
Ford WSS-M2C962-1A
896621

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea