See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Protec P4650 Carbon-X K1+K2, 500ml + 500ml

2-5 Päeva Protec P4650 Carbon-X K1+K2, 500ml + 500ml

Tasuta postitamine

Üle 40 € ostu puhul on transport Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva (Eesti Post) postiautomaadiga meie kulul. 

  • €44.35
  • Maksudeta: €36.35
Protec P4650 Carbon-X K1+K2
ProTec Carbon-X täielik mootori dekarboniseerimise komplekt 
Komplekt on mõeldud mootori täielikuks puhastamiseks (dekontaminatsiooniks) mootori töö käigus tekkivatest süsiniku ladestustest ja sadestustest.
See koosneb kahest tootest:
Protec P4650 Carbon-X K1+K2 - kahekomponentne toode, puhastusvaht ja neutraliseerija. Seda kantakse läbi süüteküünla- või pihustusavade, mis täidavad põlemiskambri ülemist mahtu, kaasa arvatud klapid, mis on eriti oluline otsese kütuse sissepritsega mootorite puhul.
K1 komponent
Puhastusvaht on spetsiaalselt välja töötatud, väga tõhus koostis, mis lahustab ja eemaldab kõik mootori ja põlemiskambri mustused. Toode eemaldab süsiniku jäägid silindripea piirkonnas, eelkõige klappide, kolbide, kolbiplaadi ja esimese kolvirõnga piirkonnas. Samuti puhastab see sisselaske- ja väljalaskeklappide istmed (kui need on avatud). Nokijäägid EGR-klapil, turbolaaduril ja õhu sisselaskesüsteemil (sisselaskekollektor, sisselaskeklapid). Carbon x ühildub kõigi mootori komponentidega.
K2 komponent
Neutraliseerija - põhjustab keemilise reaktsiooni, mis vedeldab eelnevalt kasutatud puhastusvahtu (K1) ja seob lahustunud lisandeid. Carbon X Extractori abil saab tekkinud emulsiooni ja lahustunud sademeid ohutult põlemiskambrist eemaldada. K2 sisaldab väga tõhusaid ja äärmiselt suure veojõuga määrdeaine lisandeid (EP-lisandid). Carbon X kaitseb mootorit käivitamisel liigse hõõrdumise eest, mis hoiab ära mehaaniliste komponentide kulumise.
Nii ülemine põlemiskamber kui ka põlemiskambri alumine osa puhastatakse tõhusamalt.
See taastab rõngaste liikuvuse ja tihendussuhte ning seeläbi kompressioonitasakaalu.
Taastatakse soojusülekanne kolbist silindriploki seintele, vähendades kolvirõngaste endi temperatuuri ja vähendades oluliselt õli põlemist, kui see on olemas.
Vähendab kütusekulu ja parandab mootori dünaamikat. Vähendab ka komponentide kulumist ja pikendab katalüsaatori kasutusiga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea