See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Petrofer Envolubric HE 46

2-5 Päeva Petrofer Envolubric HE 46

Tasuta postitamine

Üle 40 € ostu puhul on transport Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva (Eesti Post) postiautomaadiga meie kulul. 

  • €0.00
  • Maksudeta: €0.00
Petrofer Envolubric HE 46
põhineb sünteetilistel estritel, mis on FM-klassi nr 6930 (aprill 2009) kohaselt heaks kiidetud ja millel on väga hea keemiline vastupidavus suure jõudlusega hüdraulikasüsteemides.
Tänu oma olemusele on Petrofer Envolubric HE 46 äärmiselt heade viskoossuse/temperatuuri omadustega, kõrge termilise stabiilsusega ja tänu suurepärasele määrimisvõimele suurepäraste kulumisvastaste omadustega.
Lisaks saavutatakse tänu lisatud lisaaine süsteemile väga hea oksüdatiivne ja hüdrolüütiline stabiilsus. Loomulikult on tagatud ka hea korrosioonikaitse.
Petrofer Envolubric HE 46 omab mitmeid eeliseid, eriti kui seda kasutatakse hüdraulikasüsteemis kõrgetel temperatuuridel. Ka ohutuse seisukohast on see suurepärane valik tänu oma kõrgele keemistemperatuurile, kõrgele leek- ja tulepunktile ning kõrgele isesüttimistemperatuurile. Seega pakub see oluliselt kõrgemat ohutustaset kui tavalised hüdraulikaõlid.
Oma põhivedeliku tõttu on see väga hästi biolagundatav. See ei ole vees lahustuv ja ei reosta vett, sest seda saab suhteliselt kergesti koorida või eraldada, kuna selle eripära on madal.
gravitatsioon.
Soovime rõhutada, et vaatamata kõigile oma positiivsetele omadustele ei saa Petrofer Envolubric HE 46 (nagu kõigi polüoolester-toodete (HFD-U)) tulepüsivust võrrelda meie vee/glükoolvedeliku Ultra Safe 620 tulepüsivusega.
FM tüübikinnitus, klassinumber 6930, aprill 2009
- FM-hindamine tähendab, et toodet on sõltumatult testitud ja et Fm Global on meie tootmisüksust auditeerinud. See annab kindluse, et toode tagab järjepidevalt suurepärase tulekindluse. FM heakskiitmine võib sageli tuua kaasa kindlustusmaksete vähenemise. Suurem tulekaitse saavutatakse kõrge tulepunkti korral; ENVOLUBRIC HE 46 tagab
suurepärased tulekustutusomadused, luues seeläbi ohutuma töökeskkonna ja parema seadme kaitse. 


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Captcha