See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Liqui Moly Pro-Line Keramik Spray, 400ml

Uus! 2-5 Päeva Liqui Moly Pro-Line Keramik Spray, 400ml

Tasuta postitamine

Üle 40 € ostu puhul on transport Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva (Eesti Post) postiautomaadiga meie kulul. 

  • €18.88
  • Maksudeta: €15.73
Liqui Moly Pro-Line Keramik Spray
Kõigi tugevalt koormatud liugpindade määrimiseks, nt terasest ja värviliste metallide kruvi-, pistik- ja bajonettühendused. Temperatuurile allutatud komponentide eraldamiseks, nt sisepõlemismootorite, turbiinide ja mootorsõidukite pidurisüsteemide puhul. Kruvide, tihvtide, poltide, äärikute, spindlite ja liitmike korrosioonikaitseks.
KIRJELDUS
Katab umbes 90 % kõigist standardsetest pihustusrakendustest. Määrib, eraldab ja kaitseb kulumise ja korrosiooni eest. Pakub silmapaistvat vastupidavust kuumale ja külmale veele ning väga head vastupidavust hapetele ja leelistele. Eraldav toime kuni 1400 °C.
Kirjeldus
Äärmiselt kõrge temperatuuri ja kõrge rõhu suhtes vastupidav määrde-, eraldus- ja korrosioonikaitsepasta. Katab umbes 90 % kõigist standardsetest pihustusrakendustest. Hoiab ära sissevoolukahjustused, libisemise efekti, kulumise, kinnikiilumise ja külmkeevituse. Sobib eriti hästi madalate libisemiskiiruste ja/või võnkuvate liikumiste korral. Pakub silmapaistvat vastupidavust kuumale ja külmale veele ning väga head vastupidavust hapetele ja leelistele. Eraldav toime kuni 1400 °C. Metallivaba.
Kasutamine
Töödeldavad pinnad peavad olema puhtad ja kuivad. Enne kasutamist hästi loksutada. Sõltuvalt kasutusalast pihustada soovitud paksusega kate. Väljavolditav kapillaartoru tagab täpse pihustamise. Kokkuvolditud kapillaartoru abil pihustatakse suuri pindu. Pihustab ka ümberpööratult.
7385

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Captcha