See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Koch-Chemie Micro Cut M3.02, 250ml

Uus! 2-5 Päeva Koch-Chemie Micro Cut M3.02, 250ml

Tasuta postitamine

Üle 40 € ostu puhul on transport Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva (Eesti Post) postiautomaadiga meie kulul. 

  • €10.88
  • Maksudeta: €9.07
Koch-Chemie Micro Cut M3.02
Mikro poleeriv ühend, silikoon-õli-vaba
Micro Cut M3.02 on uusima põlvkonna masina mikro-polaar triibude püsivaks eemaldamiseks, hologrammid, peened kriimustused ja lihvimismärgid kuni P3000 graanuli suuruse kõikidele värvisüsteemidele (sh kriimukindel). Tänu kõrgelt spetsialiseeritud, väga homogeensetele abrasiivsetele kehadele on suurepärane püsiv kõrge läikega viimistlus on loodud äärmuslikes valgustingimustes isegi pimedas ja sarnaselt tundlikul toonid. Hologrammid ja peened kriimustused kõrvaldatakse mehaaniliselt ja mitte, mis on tihti kaetud üle. Micro Cut M3.02 on äärmiselt ökonoomne, kergesti poleeritav ja eemaldatav ilma jälgi jätmata.
Kasutusvaldkonnad
Autode, tarbesõidukite, mootorrataste jms värvimine.
Soovitused kasutamiseks
Optimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitame kasutada Micro Cut Pad'i ja sundpöördega orbitaalset poleerijat (nt Makita PO5000C, suurim kiirus). Alternatiivselt võib pöörlevat poleerijat kasutada ka koos Micro-ga
Enne kasutamist niisuta kuivatatud või uued padjad täielikult poleerimisega. Kui masin on välja lülitatud, rakendage poleeritakse ühtlaselt töödeldavale pinnale ja seejärel poleeritakse ristsuunas keskmise rõhuga, kuni ilmub läbipaistev kile, kuni alumiiniumoksiid poleerimisel on täielikult lagunenud. Ära kasuta selle tootega kasutatavad padjad teiste toodete jaoks. Polümeersete jääkide eemaldamiseks ilma kriimustuste ja sooneta soovitame ultraheliga lõigatud Profi mikrokiudkangas.
Hoiatused
Loksutage enne kasutamist. Enne kasutamist kontrollige sobivust ja ühilduvust. Mitte kasutada kuumadel pindadel. Kaitse külma ja ülemäärase kuumuse vastu.
403250


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Captcha