See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Koch-Chemie ProtectorWax, 1L

Uus! 2-5 Päeva Koch-Chemie ProtectorWax, 1L

Tasuta postitamine

Üle 40 € ostu puhul on transport Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva (Eesti Post) postiautomaadiga meie kulul. 

  • €18.64
  • Maksudeta: €15.53
Koch-Chemie ProtectorWax
Premium kaitsevaha P
Läikiv, lootosefekt ja kaitse
Uuenduslik kõrgtehnoloogiline konserveerimisvaha seab uued standardid kaitse, vastupidavuse ja äärmiselt sügavate probleemide osas läige, pikaajaline vetthülgamine (lootosefekt), hõlpsasti puhastatav jõudlus ja sõiduki kuivamine ilma mikrohelmestega. Polüfunktsionaalsete reaktiivsete komponentide kasutamine koos kõrgeima kvaliteediga hooldusega
komponendid, mis tihedalt seovad pindadega võrku, tagavad täiusliku kauakestva kõrgläike kaitse ja parem nähtavus vihma ajal (helmestus). Parandab regulaarsel kasutamisel läiget ja kaitset kiht, katab peened kriimustused ja kõik kummi- ja plastdetailid ning kabriolettmaterjalid kaitstud hääbumise ja tuhmumise eest. ProtectorWax annab seega märkimisväärse panuse sõiduki väärtuse säilitamine. Saab kasutada kuuma, külma ja vahtvahana (mehaaniliselt ja käsitsi).
Saavutab optimaalse kuivatustulemuse ka töövee kõrge juhtivuse väärtuste ja keerulise ventilaatori korral geomeetriad. Sobib optimaalselt nii standard- kui ka bioloogiliste teenindusjaamade jaoks. Sisaldab nr mineraalõli süsivesinikud. VDA vastab klassile A.
Kasutusalad
Pukkide pesusüsteemid, pesusüsteemid, iseteeninduslikud autopesulad, vahtpüstolid jne.
319001
Google translator

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Captcha