See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Bardahl Technos XFS C3 5W-40, 1L

Uus! 2-5 Päeva Bardahl Technos XFS C3 5W-40, 1L

Tasuta postitamine

Üle 40 € ostu puhul on transport Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva (Eesti Post) postiautomaadiga meie kulul. 

  • €14.48
  • Maksudeta: €12.07
Bardahl Technos XFS C3 5W-40
KIRJELDUS
on Premium Technology keskmise SAPS-i määrdeaine suure energiatõhususega mootoritele, millel on kõrge jõudlus ja madal heide. Pühendatud uusima põlvkonna mootoritele, mis vajavad ACEA C3 taseme kõrge jõudlusega SAE 5W-40 määrdeaineid.
Technos XFS C3 5W-40 sobib kasutamiseks ka kõikides rakendustes, mille jaoks tootja määrab SAE 5W-40 ja ACEA C3 taseme määrdeained.
VARA
Maksimeerib mootori jõudlust Kõigi mootori osade suurem pikaealisus ja puhtus Kaitseb tahkete osakeste filtrite ja katalüsaatorite funktsionaalsust Lihtne käivitamine ja kohene määrimine madalatel temperatuuridel Õlivahetusintervallide maksimaalne pikendamine 100% sünteetiline valem
XFS-tehnoloogia Low Ash lisaaine, mis on spetsiaalselt välja töötatud uusima põlvkonna mootorite jaoks, pakub maksimaalset ühilduvust heitgaaside järeltöötlussüsteemidega. See parandab vastupidavust oksüdatsioonile, pärsib sademete teket, sisaldab kulumis-, hõõrdumis- ja hõõrdumisvastaseid aineid. XFS, Extra Fluid Shield, toimib lisakilbina, et kaitsta kõiki määritud komponente ja säilitada mootori jõudlust aja jooksul.
Viimasepeal tehnoloogia.
Technos XFS C3 on kõrgtehnoloogiline SAPS-i määrdeaine uusima põlvkonna bensiini- ja diiselmootoritele, mis on varustatud heitgaasi järeltöötlussüsteemidega, mis vajavad ACEA C3 taseme määret SAE 5W-40. Bardahl XFS-tehnoloogia - eXtra Fluid Varjestus - annab määrdeainele täiendava jõudlusreservi hõõrdeteguri vähendamise, kaitse kulumise eest ja sademete kontrolli all hoidmise eest, tagades samal ajal heitgaaside pikaajalise efektiivsuse pärast töötlemissüsteeme ja heitgaaside suurenemist. kütusekulu.
ACEA C3 / API SN / MB 229,52 - 229,51 - 229,31
BMW LL-04 (N20 PERFORMANCE) / PORSCHE C40
GM DEXOS 2 / RENAULT RN0700-RN0710
Google translator

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Captcha