See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Yacco Lube J 0W-30, 2L

-69% 2-5 Päeva Yacco Lube J 0W-30, 2L

Tasuta postitamine

Üle 40 € ostu puhul on transport Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva (Eesti Post) postiautomaadiga meie kulul. TASUTA rahvusvaheline vedu FI, LV, LT tellimustele üle 100 EUR!

  • €19.20
  • €5.88
  • Maksudeta: €4.90
Yacco Lube J 0W-30
100% sünteetiline kütusesäästlik mootoriõli diisel- ja bensiinimootoritega sõiduautodele ja kaubikutele.  Spetsiaalselt arendatud viimase põlvkonna Jaguari ja Land Roveri diiselmootoritele, mis nõuavad ST JLR.03.5007 standardi kasutamist. Soovitatud ka Fordi diiselmootoritele, mis nõuavad SAE 0W30 mootoriõli, mis vastab Ford WSS-M2C950-A standardile.
See õli on sobilk ka teistele diiselmootoritele, mis nõuavad SAE 0W30 ja ACEA C2 mootoriõli kasutamist (Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Suzuki jne)
Omadused ja eelised:
SAE 0W30 viskoossus ja 100% sünteetiline formulatsioon tagavad võiksema kütusekulu ja vähendatud kahjulike heitgaaside emissioonide hulga (CO², NO×, tahmaosakesed jne)
– Mid SAPS tehnoloogia ehk keskmine sulfaattuha, fosfori ja väävli sisaldus, mis tagab pikema eluea diiselmootori kübemetepüüdefiltrile (DPF) ja katalüüsmuundurile.
– Formuleeritud polüalfaolefiini (PAO) baasil tagades väga hea kaitse kõrgetel temperatuuridel ja suurepärase voolavuse madalatel temperatuuridel.
– Tugevdatud mootori kaitse kulumise ja sadestiste tekkimise vastu.
– Tagab suurepärase külmkäivituse ka väga madalatel temperatuuridel.
– Täiustatud oksüdatsiooni vastupanu.
Homologatsioonid:
Jaguar Land Rover ST JLR.03.5007
Spetsifikatsioonid:
ACEA C2
Ford WSS-M2C950-A


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Captcha