See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Gulf Fork Oil 5, 1L

2-5 Päeva Gulf Fork Oil 5, 1L

Tasuta postitamine

Üle 40 € ostu puhul on transport Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva (Eesti Post) postiautomaadiga meie kulul. TASUTA rahvusvaheline vedu FI, LV, LT tellimustele üle 100 EUR!

  • €7.88
  • Maksudeta: €6.57
Gulf Fork Oil 5
on hoolikalt valitud parafiinsete baasõlide ja väga tõhusate inhibiitorite lisandite segu ja on mõeldud kasutamiseks mitmesugustes mootorratastes ning erinevate rakenduste ja kliima jaoks tingimused. Kuna eri mootorratta tootjad vajavad kahvliõlidele spetsiifilisi viskoossusi, on lahe vahemik saadaval laiast kvaliteediklassist, Gulf Fork Oil 2,5-st kuni Gulf Fork Oil 10-ni ja kõrge viskoossuse indeks aitab Gulf Fork Oil 5 suurepärasel jõudlusel väga laialdaselt temperatuuri vahemik; külma talve külmutamisest väga kuuma suve.
Gulf Fork Oil 5-l on erakordselt siledad hüdraulilised vedrud ja löögikindlad toimingud samal ajal vähendatakse niiskust ja kulumist miinimumini. Gulf Fork Oil 5 pakub head kaitset vahtude eest ja korrosioon. Kõige olulisem on see, et lahe Fork Oil 5 ei mõjuta õli tihendusmaterjale
Gulf Fork Oil 5-s kasutatavad komponendid on väga vastupidavad termilisele ja oksüdeerumisstabiilsusele ning nihkekindlusele polümeerid, mis pakuvad mitmetasandilisi viskoossusomadusi, tagavad, et õli jääb pikema aja jooksul „klassi” kasutusperioodid. Gulf Fork Oil 5 saab kasutada nii külma kui ka kuuma ümbritseva õhu temperatuuril ja sujuvalt
amortisaatori / vedrustuse süsteemi kasutamine tagab ohutu ja mugava sõidu. Gulf Fork Oil 5 neil on minimaalne niisutamine ja kulumine ning sobivad kokku õli tihenditega. Gulf Fork Oil 5 ei vahtu kaitseb korrosiooni eest ja omab püsivaid omadusi ning neid võib kokku segada mootori või amortisaatori tootja poolt näidatud soovitud viskoossus.
Gulf Fork Oil 5 sobib suure hulga mootorrataste ripptõstukite teenindamiseks kasutada sellistes võistlustes nagu Motocross, Racing ja Trials, samuti tavapärase teeteenuse osutamisel.
Google translator

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Captcha