See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Koch-Chemie Quick Finish, 1L

2-5 Päeva Koch-Chemie Quick Finish, 1L

Tasuta postitamine

Üle 40 € ostu puhul on transport Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva (Eesti Post) postiautomaadiga meie kulul. TASUTA rahvusvaheline vedu FI, LV, LT tellimustele üle 100 EUR!

  • €7.18
  • Maksudeta: €5.98
Koch-Chemie Quick Finish
Viimistluspihusti, silikoonivaba
Kõikidele sujuvatele ja värvitud pindadele (sõidukite värvimine, värvitud puit, klaas, plastosad, talend) armatuurlauad, värvitud mööbel ja muusikariistad, roostevabast terasest pinnad jne). Puhastab, hoolib ja hoolib tihendid ühes etapis. Sõrmejäljed ja kerge mustus eemaldatakse kiiresti ja lihtsalt. Pindadel on a hiilgav sära, kõrge pinna siledus ja head hüdrofoobsed omadused. Kiire viimistlus lõpeb kiiresti ilma jätmata triipe ja seetõttu on seda lihtne rakendada. Varem kasutatud poleerimisvahendid ja vahad säilitatakse. See
sobib eriti hästi eksponeeritud kaupade kiireks viimistlemiseks müügisaalides või messidel, samuti sõidukite kiire valeting. Sobib kasutamiseks ka maalimisrakendustes.
Kasutusvaldkonnad
Sõidukite värvimine, värvitud puit, klaas, plastosad, konsoolid, värvitud mööbel ja muusikariistad, roostevabast terasest pinnad jne.
Soovitused kasutamiseks
Pihustage ühtlaselt töödeldavatele pindadele ja poleerige Profi mikrokiudlapiga.
314001
Google translator


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Captcha