See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Ravenol Marinefett, 100gr

2-5 Päeva Ravenol Marinefett, 100gr

Tasuta postitamine

Üle 40 € ostu puhul on transport Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva (Eesti Post) postiautomaadiga meie kulul. TASUTA rahvusvaheline vedu FI, LV, LT tellimustele üle 100 EUR!

  • Vaatamisi: 110
  • Mudel: Ravenol Marinefett, 100gr
  • Saadavus: 2-5 Päeva
  • €4.98
  • Maksudeta: €4.15
Ravenol Marinefett
on kollakasroheline, fluorestseeruv, merevees vastupidav määrdeõli pikaajaliste adhesiivsete omadustega. See põhineb spetsiaalsetel kaltsiumi seepidel ja kõrge viskoossusega sünteetilisel baasõlis ning spetsiaalselt valitud toimeainetel, mis kaitsevad oksüdatsiooni, rooste ja korrosiooni eest. Ravenol Marinefett on kõrgsurvevedelik, millel on erakordselt hea nakkumise ja keermestamise omadused. Kandeväärtust vähendatakse efektiivselt isegi äärmuslikel koormustel. Ravenol Marinefett on äärmiselt veekindel ja eriti vastupidav laagrite, libisemiskohtade ja metallpindade väljapööretele. Ravenol Marinefett pakub mereveega kokkupuutuvate laevaosade korrosiooni kaitset. Ravenol Marinefett on mere sektoris eelistatud. Kuid seda võib kasutada ka seal, kus on vaja kaltsiumi-seebistunud rasva - tööstuses, mootorsõidukites, autojuhtidele ja kodus.
Tehnilised karakteristikud ja omadused:
Mereveekindel
Suurepärased haardumisomadused
Universaalne kasutamine
Äärmiselt nihke stabiilne
Ülemäära suurepärane kulumise kaitse
Väga hea mehaaniline ja keemiline stabiilsus
Väga hea korrosioonikaitse
Väga hea vastupanu vananemisele
Hea pumpamine, ka madalal temperatuuril
Rakenduse märkused:
Ravenol Marinefetti kasutatakse paadimäärana laevade väliste osade jaoks, mis puutuvad kokku soolase õhuniiskusega ja otseselt kokku puutuvad mereveega ja vajavad rooste ja korrosioonikaitseid. (nt periskopid ja allveelaevade lukkide sulgurid). Ravenol Marinefetti saab kasutada välise määrimise jaoks tööstuses ja põllumajanduses, nt masinad, metallosad, liigesed, trossid, mis puutuvad kokku niiske õhuga, niisked gaasid või tavalised keskkonnamõjud. Ravenol Marinefetti saab kasutada libisemis- ja rull-laagrite, juhendite, juhtkangide ja veepumpade määrimiseks, mis on sooja ja mehaanilise normaalse koormusega kokku puutunud.
KP2K-30 DIN 51 502
ISO-LXCCFB2
ISO 6743 P.9
Google tõlkija

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Captcha