See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Stanadyne, 500ml

Stanadyne, 500ml

Stanadyne

Diislikütuse lisandi peamiseks ülesandeks on tagada diiselmootorile erinevatel temperatuuridel ja kõigis ekspluatatsiooni tingimustes kerge käivitumine ja häireteta töö.

Lisades diislikütusele õiges vahekorras STANADYNE lisandit „Perfomance Formula“ (250 l kütus : 0,5 l lisand) paraneb mootori töö, põlemine silindris, kasvab tsetaani indeks 2 ühiku võrra, väheneb kütuse kulu 3 liitri võrra kasvab mootori võimasus 2 kw võrra.

Diislikütuse lisandi kasutamisel paraneb kütuse põlemine silindris ning heitgaaside koostises vähenevad toksilisusindeksid. Paraneb mootori, sealhulgas diiseltoiteseadmete töö ning pikeneb mootori tööiga.

Kütus peab tagama mootori soojenemise töötemperatuurini võimalikult lühikese aja vältel, omama head detonatsiooni kindlust, et oleks tagatud töösegu normaalne põlemine. Kütus peab põlema täielikult, et ei eralduks mittetäieliku põlemise produkte põlemiskambrites ja väljalaske torustikes. Mootorikütuse omadused ei tohi muutuda kasutustingimustes ega hoidmisel. Mootorikütus ei tohi sisaldada mehaanilisi lisandeid ega vett ning ei tohi põhjustada mootori toiteaparatuuri, kütusepaakide ja kütusetorustike korrosiooni.

Kui kütus vastab kõigile eeltoodud nõuetele, siis pikeneb ka mootori tööiga ja töö. Selleks, et pikendada mootori tööiga, tuleb parandada mootoris põlemisprotsessi. Mootoris põlemise parandamiseks soovitame kasutada STANADYNE diislikütuse lisandit – “Performance Formula”.

Kuidas kütuselisandit kasutada:

Kütuselisandit lisada enne tankimist;

100 ml lisandit kasutada 50 liitri kütuse kohta.


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Captcha

Tasuta postitamine

Üle 40 € ostu puhul on transport Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva (Eesti Post) postiautomaadiga meie kulul.

  • Vaatamisi: 54
  • Mudel: Stanadyne, 500ml
  • Saadavus: Laos
  • €14.68
  • Maksudeta: €12.23