See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Jet-Lube Gear Guard

Küsi hinda!!! Jet-Lube Gear Guard

Tasuta postitamine

Üle 40 € ostu puhul on transport Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva (Eesti Post) postiautomaadiga meie kulul. TASUTA rahvusvaheline vedu FI, LV, LT tellimustele üle 100 EUR!

  • €0.00
  • Maksudeta: €0.00
Jet-Lube Gear Guard
on pastataoline viskoosne määrdeaine hõõrdumise ja kulumise vähendamiseks. Tegemist on raskekujulise ühendiga, mis on spetsiaalselt ette valmistatud metallide pooride läbitungimiseks ja millel on erakordsed "püsimajäämise" omadused.
See tagab maksimaalse määrimise ja löögikoormuse kaitse, vähendab käigumüra, määrib, takistab hammasrataste hindamist ja keevitamist. Gear Guard tungib trosside ja kaablite kiududesse, et täiendada originaalset määrdeainet südamikus.
Jet-Lube Gear Guard 
Kirjeldus
Jet-Lube tagab sujuva, pikaajalise, ökonoomse ja tõhusa katte. Selle musta värviga juhitakse sobivat katvust, mis võimaldab kergesti liigutada. Seda ei pea kuumutama.
Gear-Guard takistab soojust ja rõhku, ei pesta ega kulune ilma ilmastikuolude tõttu ning ei purune pärast korduvaid töid. See sisaldab rooste vältivaid koostisosi ja on niiskuskindel ning tegelikult tõmbab vett.
Rakendused
Gear-Guardit võib kasutada avatud hammasratastel, kettidel, kaablitel või trossidel. See sobib ideaalselt traktorite ja veoautode, lehtvedrude, veoahelate, kruvikeermete, painduvate haakeseadiste ja suruotsikute juhtimiseks. Seda saab kasutada riiulitel ja hammasratastel, servadel, rull-hammasratastel, segamisseadmetel ja vintsidel.
Aerosoolpihustiga pealekandmine võimaldab seda kiiresti kuivada, vältides tolmu saastumist ja tilkumist. õhukese kilega määrimine vähendab kulukate elektrikadude teket hõõrdumise tõttu. See meetod vähendab oluliselt kasutusaega ja kõrvaldab räpase käitlemise, harjad, mõlad ja jäätmed. Sisaldab mittefluorosüsivesinikke.
Packing 340gr, 4kg
Google translator


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Captcha