See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Gulf Syntrac 4T 5W-40, 1L

2-5 Päeva Gulf Syntrac 4T 5W-40, 1L

Tasuta postitamine

Üle 40 € ostu puhul on transport Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva (Eesti Post) postiautomaadiga meie kulul. TASUTA rahvusvaheline vedu FI, LV, LT tellimustele üle 100 EUR!

  • €8.39
  • Maksudeta: €6.99

Gulf Syntrac 4T 5W-40

on sünteetiline neljataktilise bensiinimootori õli, eriliselt loodud täitmaks uusimate kõrge töösooritusega neljataktiliste õhkjahutusega mootorratastele seatud erinõudeid. Segatud preemium kvaliteediga baasainetest ja kõrgekvaliteedilisest lisandite tehnoloogiast, ületamaks moodsate neljataktiliste mootorrataste määrdeomadustele seatud rangemaid nõudeid. Pakub suurepärast kaitset mootorile, käigukastile ja märjale sidurile, mis on kasutusel neljataktilistes mootorratastes. Tagab töökindluse kõrgeima taseme isegi äärmuslikes tingimustes. On sobilik laia ulatusega väliste temperatuuride korral. See õli ületab lisaks API SL ja JASO MA spetsifikatsioonidele ka JASO MA2 ja juhtivate neljataktiliste mootorrataste tootjate poolt seatud nõudeid.

Omadused:

Gulf Syntrac 4T 5W-40 õlil on silmapaistev termo-oksüdatiivne stabiilsus, mis vähendab setteid, pakub kontrolli õli paksenemise üle ning soodustab õli ja mootori pikemat eluiga. Erakorralised kulumisvastased omadused kaitsevad tähtsaid mootori ja käigukasti detaile, mis kokkuvõttes vähendab ülalpidamise kulusid. Korralikud hõõrdumise omadused eemaldavad siduri libisemist, mis tõstab kütuse ökonoomsust ja parandab juhitavust. Selles õlis kasutatud erilised pesumanused ja dispergaatorid tagavad puhtamad kolvid, mis viib kiirema soojuse hajutamiseni ja mootori pikema elueani. Suurepärane keemiline stabiilsus säilitab viskoossust kõrgel temperatuuril ja keemilise lagunemise keskkonnas ning pakub täiustatud kaitset kulumise vastu. Erakorralised omadused madalal temperatuuril võimaldavad lihtsat käivitust madalate väliste temperatuuride korral ja tagavad käivitusel efektiivse õlitatuse ja kaitse kulumise vastu. Madala volatiilsuse omadused vähendavad õli kulu ja süsivesiniku saastatust. Efektiivne roostet ja korrosiooni vältiv omadus tagab mootori kriitiliste osade pikema eluea. Soovitatud kasutamiseks juhtivate tootjate poolt valmistatud kõrge töösooritusega mootorrataste arenenud neljataktilistes bensiinimootorites, mis töötavad laia ulatuseg väliste temperatuuride korral.

Spetsifikatsioonid ja nõudmised

API

SL

JASO

T903:2006 Type MA2

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Captcha