See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

CRC Airco Cleaner Pro, 500ml

2-5 Päeva CRC Airco Cleaner Pro, 500ml

Tasuta postitamine

Üle 40 € ostu puhul on transport Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva (Eesti Post) postiautomaadiga meie kulul. TASUTA rahvusvaheline vedu FI, LV, LT tellimustele üle 100 EUR!

  • €12.42
  • Maksudeta: €10.35
CRC Airco Cleaner Pro
Kõrvaldab ebameeldiva lõhna, mis tekib kliima- ja konditsioneerimissüsteemide aurustite saastumisel, eemaldab bakterid ja seened, jätab värske meeldiva lõhna. Puhastab süsteeme ja kanaleid optimaalselt tänu ainulaadsele vahu koostisele.
Kasutusalad:
Sobib kõikide kliima- ja õhu konditsioneersüsteemide puhastamiseks (sõidukid, kodu, kontor). Soovituslik kasutada peale seadmete pikemat seisakuperioodi või talvise hooaja järel.
Kasutusjuhend:
Eemalda õhu/tolmufilter, vajadusel ka teised filtrisüsteemid. Ava täielikult süsteemi sissevoolukanal ning veendu, et see on vaba takistustest. Lase sõiduki mootoril töötada tühikäigul, kliima/konditsioneer väljalülitatuna. Pihusta vähehaaval suunamisvooliku abil vahtu õhu sissevoolukanalisse, väldi kontakti elektriliste osadega, k.a. raadioga. Seiska mootor 15 minutiks ning käivitamise järel lase tühikäigul töötada 10-20 min, küte ja õhutussüsteem maksimaalvõimsusel. Kuni aktiivse vahu täieliku aurumiseni peab salongiruumi ventileerima, avades uksed ja aknad. Autol jätke kapott avatuks. Ühe pakendi sisust piisab konditsioneerimissüsteemi täielikuks puhastamiseks.
Tehnilised andmed:
Värvus: piimjas vaht
Kasutustemperatuur: +15 … +35°C

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Captcha