See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

CRC Air Sensor Clean Pro, 250ml

2-5 Päeva CRC Air Sensor Clean Pro, 250ml

Tasuta postitamine

Üle 40 € ostu puhul on transport Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva (Eesti Post) postiautomaadiga meie kulul. TASUTA rahvusvaheline vedu FI, LV, LT tellimustele üle 100 EUR!

  • €6.05
  • Maksudeta: €5.04

CRC Air Sensor Clean Pro

Sõiduki õhulugeja anduri täppispuhastiParendab ja taastab kaasaegsetes sissepritsemootorites kasutatavate õhu-, kuumtraat- ja kuumplaatandurite ning termistoride tööd ja töökindlust. Kõrge puhtusastme ja efektiivsusega täppispuhasti. Põhineb kiireltkuivavatel klooritud glükooleetri komponentideta nafteenilahustel. Suure puhtusega CO2 propellent, mis tagab toimeaine mahuks 97%. 

Tagab sissepritsemootori optimaalse töö külm- ja soekäivitusel.

Võimaldab sissepritsesüsteemil saada õiget informatsiooni kütusesegu reguleerimiseks mootori suurtel töökoormustel.

Automaatkäigukastidega sõidukitel esitatakse ”käiguvahetuse” informatsioon õigel moel.
Ei ole osoonikihti kahandava mõjuga (ODP = 0,00).
Mittejuhtiv ja mittekorrodeeriv.
Aurustub täielikult jääke jätmata.
Ohutu enamikele metall-, kummi-, ning plastpindadele.
Mugav 360° üles-alla kasutatav pihustiventiil.

Kasutada toodet igakordsel õhufiltri vahetamisel.
Leidke üles andur, mis asub peale mootori õhufiltrit. Ühendage andur elektriahelast lahti. Jätke meelde või märkige üles anduri asukoht süsteemis. Eemaldage ettevaatlikult andur pesast. Kasutage suunamisstoru ning pihustage ohtralt vahendit anduri osadele. Laske lahtileotunud jääkidel maha voolata ning töödeldaval pinnal täielikult kuivada enne kui anduri uuesti kokku panete. Asetage andur, rõngastihend või muu tihend kindlasti õigesse asendisse ning taasühendage elektriahelaga.
Olge hoolikas, et mitte puudutada tundlikku kuumtraati või -plaati või termistori või ühendusi suunamistoru, aerosoolipudeli või oma sõrmedega.
Väga tuleohtlik koostis! Mitte pihustada voolu all olevatele elektri- või elektroonikaseadmetele ning –ahelatele! Lülitage seadmetest vool enne toote pealekandmist välja ning kustutage kõik leegid, signaallambid ja küttekehad!

 
 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Captcha