See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

CRC 3-36 FPS, 500ml

2-5 Päeva CRC 3-36 FPS, 500ml

Tasuta postitamine

Üle 40 € ostu puhul on transport Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva (Eesti Post) postiautomaadiga meie kulul. TASUTA rahvusvaheline vedu FI, LV, LT tellimustele üle 100 EUR!

  • €7.95
  • Maksudeta: €6.63

CRC 3-36 FPS

Universaalne määrdeõli takistab rooste ja korrosiooni teket, tõrjub niiskust, imendub ja tungib kiiresti, eraldab roostetanud ja kinni paakunud detailid, tagab metallidele ja sulamitele ajutise korrosioonikaitse kuni 6 kuud. Ohutu kõikidele metallpindadele, enamikele plast-, kummi- ja värvipindadele. Toode omab NSF H2 sertifikaati ja seda on lubatud kasutada toiduainete tööstuses tööpiirkondades, kus ei esine kokkupuudet toiduainetega.
Kasutusalad:
Kõik mehaanika ja peenmehaanika detailid, pneumaatilised tööriistad, täppisinstrumendid, käsitööriistad, raskeveo- ja põllumajandustehnika jne.
Kasutusjuhend:
Kanna peale õhukene ühtlane kiht. Aerosooltoote puhul täpsemaks pealekandmiseks kasuta suunamistoru. Mahtkaupa segada korralikult enne kasutamist. Toote jäägid eemalda mõne CRC määrde-eemaldiga (Brakleen, Quickleen, Industrial Degreaser). Mitte kasutada pingestatud seadmetel. Kasutuskohal tagada piisav ventilatsioon.
Tehnilised andmed:
Värvus: sinakas-roheline
Lõhn: iseloomulik
Tihedus: 0,83 g/cm3 (@ 20°C)
Leekpunkt: 78°C (suletud anum)
Isesüttimistemperatuur: >200°C
Dünaamiline viskoossus: 3,9 mPa (@ 20°C)
Töötemperatuur: -50°C … +120°C (toimeaine)

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Captcha