See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Abro MF-391, 887ml

2-5 Päeva Abro MF-391, 887ml

Tasuta postitamine

Üle 40 € ostu puhul on transport Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva (Eesti Post) postiautomaadiga meie kulul. TASUTA rahvusvaheline vedu FI, LV, LT tellimustele üle 100 EUR!

  • €5.70
  • Maksudeta: €4.75
Abro MF-391
Vahend valatakse mootorisse enne õlivahetust. Puhastab õlisüsteemi. ABRO sisepesu võimaldab kvaliteetset mootori õlisüsteemi sisepesu ning puhastab katlakivist, lobrist jne. Mootori sisepesu kasutamine enne igat mootoriõli vahetust muudab mootori tööd paremaks ja tööiga pikkemaks. ABRO mootori sisepesu on kõrge kontsentratsiooniga vedelik spetsiaalsete lisanditega; ühest purgist piisab täielikuks mootori sisepesuks. Tuleb toime ilma spetsiaalsete sisepesuõlideta.
KASUTUSJUHEND:
Veenduge, et õlitase on optimaalne(vajadusel valage juurde). Vahetult enne õli- ja filtrivahetust, valage purgisisu jahtunud mootorisse. Käivitage mootor ja laske töötada tühjal käigul. Vajadusel pikkendage aega 20-ne minutini. SÕITMINE AUTOGA,MILLE ÕLISÜSTEEMIS ON SISEPESU, ON RANGELT KEELATUD!
Käivitage mootor, valage kasutatud õli välja ja võtke vana filter maha. Suurel läbisõidul, mootori sisepesude ja õlivahetuste vahel, lisaks veel kulunud mootorite on tungivalt soovitav võtta maha ja hoolikalt puhastada karteripõhja. Paigaldage uus õlifilter ja valage õli vajaliku taseni.

Maht 887ml.

 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Captcha