Kaubagrupid:

Gulf Way 68 / 100 - KÜSI HINDA!

Gulf Way õlid on ülima kvaliteediga määrdeained, eriliselt loodud täitmaks moodsatele kõrge tootlikkusega tööpinkide  juhikutele seatud nõudeid. Need õlid on koostatud kõrgekvaliteedilistest baasainetest ja valitud lisanditest, pakkumaks suurepäraseid kulumisvastaseid ja EP omadusi, madalaid hõõrdumise omadusi, kleepumist, filtreerimisvõimet ja vee eraldusvõimet. Need õlid pakuvad ülimat kaitset õli degratsiooni ja tööpingi pindade korrosiooni vastu isegi vesiste vedelike olemasolul. Need õlid on eriliselt loodud vähendamaks „hüppelise” liikumise probleeme, mis on tingitud aeglasest liikumisest ja suurest tööpingi juhikute koormusest. See aga toob endaga kaasa paranenud pinna viimistluse ja töödetailide dimensioonilise täpsuse. Need õlid ületavad ja on heaks kiidetud Cincinnati Masina (Cincinnati Machine) P-47 (ISO VG 68) ja P-50 (ISO VG 220) spetsikatsioonide suhtes.

 
Omadused:

 

Madalad hõõrdumise omadused vähendavad juhikute ja teede vibratsiooni ja „hüppelisust”, mis viib parandatud pinna viimistluseni ja töödetailide dimensioonilise täpsuseni. Suurepärane de-emulgeeruvus pakub kiiret lahustuvate vedelike eraldamist ning viib pikema jahutusvedeliku elueani ja vähendab vahetuse ja utiliseerimise kulusid. Ülimad metalli niisutamise omadused ja kleepumine takistab ära pesemist kriitilistelt pindadelt ning kaitseb kõrge pH-ga jahutusvedelike rünnakuid.

 

   Spetsifikatsioonid ja nõudmised:

 

Cincinnatti Machine

P-47 ISO VG 68

Cincinnatti Machine

P-50 ISO VG 220

 

Hea filtreerimisvõime pakub kerget ringvoolu läbi filtrite ja vähendab „hüppelisust”, vibratsiooni ja kulumist. Suurepärane kulumisvastane töösooritus pakub kõrgetasemelist kaitset ülekanderatastele, laagritele ja juhikutele. Efektiivsed rooste ja korrosiooni inhibiitorid pakuvad kõrgekvaliteedilist kaitset tööpingi juhikutele isegi vesiste vedelike olemasolu korral. Hea termiline ja oksüdatiivne stabiilsus hoiab liikuvad pinnad puhtana ja kaitseb degratsiooni vastu, mille abil pikendab selle tööiga.

 

Kasutusala:

 

Treipingi lükandid ja juhtpinnad, vormindajad, jahvatid ja freesmasinad. Gulf Way 68 on sobilik väiksemate ja keskmiste tööpinkide horisontaalsetes lükandites, juhikutes ja juhtpindades. Gulf Way 220 on soovitatud kasutamiseks suurtes masinates, kus juhtpindade surve on kõrge ning samuti vertikaalsetel ja kallutatud lükandites, juhikutes ja juhtpindadel