Kaubagrupid:

Gulf No-Rust Engine Oil

Gulf No-Rust Engine Oils annab võimaluse kaitsta mootorite ja tehniliste seadmestike sisemisi osi pikka aega. Need on kindlustatud äärmiselt efektiivsete roostevastaste vahenditega, pinna niisutamise vahendiga (kindlustamaks õli jaotus kõikidesse lõhedesse), pesumanusega, oksüdatsiooni stabilisaatoriga, vahuvastase vahendiga, hangumispunkti depressandiga ja viskoossusindeksi parandajaga.

 

Omadused:

 

Pikaaegsel ladustamise tingimustes tavalistel õlidel on kalduvus voolata masina osadelt karterisse, jättes ülemised osad avatuks kondenseeruva niiskuse hävitavale toimele. Seda peamiselt katkendlikult kasutatavates mootorites, nagu näiteks tuletõrjemasinates, hädaabi generaatorites ja pumpades ning teatavates abi ja täiend vahendites. Niiskuse kondenseerumine ja akumuleerumine ning hapete ja heitgaaside kaasproduktid võivad vähendada õli rooste inhibiitorite omadusi. Seega, isegi kastetud osad nagu karteri laagrid võivad osutuda roostele avatuks. Lisandid Gulf No-Rust Engine õlis kaitsevad mõlemat sorti kahjude vastu, säilitades õhukese kihi õli avatud osadel pika ladustamise aja vältel ja eemaldades kahju, mis muidu võiks esineda niiskuse ja õli happega saastumise tagajärjel. spindlites ja õhu tööriistades, kui nad ei ole töös.

Need on ideaalsed kaitsmaks sisemisi põlemismootoreid, mis on seiskunud või ajutiselt seisatud ning on soovitatud kasutamiseks mootorites, mis on kasutusel katkendlikult – tuletõrjemasinates, hädaabi generaatorid, lumesahad jne. Lisaks on need soovitatud kasutamiseks ülekanderataste kogumites, kompressorites, pumpades, hüdraulilistes süsteemides spindlites ja õhu tööriistades, kui nad ei ole töös. Ladustamine tavalise õliga võib võimaldada ulatuslikke rooste kahjustusi. Ülekanderataste, õhu kompressorite ja hüdrauliliste komplektide sissejooks on hõlbustatud neid õlisid kasutades. Peale heakskiitu masina kasutamiseks võib Gulf No-Rust Engine õli välja lasta, jättes rooste suhtes kaitsva kihi sisemistele pindadele, lubades seega pikaaegset kaitset sisemisel seega pikaaegset kaitset sisemisel ladustamisel.