Kaubagrupid:

Gulf Merit 68 / 100 - KÜSI HINDA!

Gulf Merit on kõrgekvaliteedilised õlid, mis loodud suruõhutööriistade õlitamiseks. Gulf Merit on kokku segatud valitud ainete segust koos lisanditega, mis mõjutavad õlisust, emulgeerimist, roostevastasust, äärmuslikku survet, oksüdatsiooni stabiilsust, kleepuvuse omadusi, et saada toode, mis vastab kõrgekvaliteediliste suruõhutööriistade valmistajate poolt seatud nõuetele. Gulf Merit on soovitatud raske koormusega pneumaatiliselt töötavate riistade õhuliini õlitamiseks. Gulf Merit’i ülimad omadused parandavad koputustüüpi kivipuuride, puurvasarate, pindkatte lõhkujate, kivimurru, tihvti puuride, klinkermurdjate ja betooni vibraatorite tööd. Gulf Merit õli võib samuti kasutada kergemate töökoormustega opereerivates vahendites, nagu näiteks löökvõtmetes, neetimise haamrites, puurides ja hõõritsates, puidu puurides, saagides, mõõtmise ja pinnapuhastamise riistades, õhus töötavates tõstukites jne. Optimaalseks Gulf Merit’i omadustest kasu saamiseks peab masinates leiduv õhk olema vaba veest ja mustusest.

 
Omadused:

 

Gulf Merit õlil on suurepärane kihi tugevus. Optimaalne õlitatus ka madalatel temperatuuridel ja suurepärane õlisus annavad õlitatud osadele optimaalse kaitse.

 

Spetsifikatsioonid :

 

Gardner-Denver

Joy Manufacturing

Ingersoll-Rand

Sidèrurgie Française

Chicago Pneumatics

Gulf Merit vähendab setete teket, tekitab vähe või üldse mitte õli hägu ning on sobilik kergete ja raskete koormuste korral ning ei ole mingit ebameeldivat lõhna ega ole toksiline. Gulf Merit on soovitatud pneumaatiliselt töötavale vahenditele.

 

Kasutusala:

 

Suruõhuseadmed.