Kaubagrupid:

Gulf Gear TDL 80W-90, 20 L

Gulf Gear TDL õlil on unikaalne manuste tehnoloogia, mis lubab kasutada üht määrdeainet tagasillas, sünkroniseeritud ja mitte sünkroniseeritud manuaalülekannetes ning seetõttu aitab kaasa toodete ratsionaalsemale kasutusele. Erandlik termo-oksüdatiivne stabiilsus ja koormuse taluvuse omadused aitavad pikendada jõuülekannete komponentide ja õli eluiga. Efektiivne rooste ja korrosiooni kaitse, eriti vase ja tema sulamite suhtes vähendab kulumist, pikendab sünkronisaatori eluiga ning parandab käiguvahetuse suutlikkust. Hea voolavus madalal temperatuuril vähendab kulumist ja pakub head käivitust. Head vahutamisvastased omadused kindlustavad kihi tugevuse ja efektiivse määrde Ülim ühtesobivus tihenditega vähendab lekke võimalust ja seega võimalust reostuseks.

 
Omadused:
 
Gulf Gear TDL õlil on unikaalne manuste tehnoloogia, mis lubab kasutada üht määrdeainet tagasillas, sünkroniseeritud ja mitte sünkroniseeritud manuaalülekannetes ning seetõttu aitab kaasa toodete ratsionaalsemale kasutusele. Erandlik termo-oksüdatiivne stabiilsus ja koormuse taluvuse omadused aitavad pikendada jõuülekannete komponentide ja õli eluiga. Efektiivne rooste ja korrosiooni kaitse, eriti vase ja tema sulamite suhtes vähendab kulumist, pikendab sünkronisaatori eluiga ning parandab käiguvahetuse suutlikkust. võimalust ja seega võimalust reostuseks. Hea voolavus madalal temperatuuril vähendab kulumist ja pakub head käivitust. Head vahutamisvastased omadused kindlustavad kihi tugevuse ja efektiivse määrde Ülim ühtesobivus tihenditega vähendab lekke võimalust ja seega võimalust reostuseks.
 
Kasutusala:
 
Gulf Gear TDL on sobilik rakendustes, mis nõuavad ühtainsat määrdeainet tagasillas, sünkroniseeritud ja mitte sünkroniseeritud manuaalülekannetes, jõuülekannetes, mis nõuavad MAN M3343 M tüüpi või Scania STO 1:0 õlisid, sõidukite, maastikuautode ja muu tehnika ülekannetes. Gulf Gear TDL õli ei ole soovitatud kasutada automaatülekannetes ja suurhõõrdediferentsiaalides
  
Spetsifikatsioonid ja nõudmised. 

API
GL-5 / MT-1
SAE
J2360
U.S.Army
MIL-L-2105E
MAN
3343 Type M
ZF
TE-ML-07A/08A/16B/16C/17B/19B
Volvo
97310 (85W-140)
Scania
STO 1:0
DAF, Mack GO-J,Renault

Põhiandmed: 

SAE VG
80W-90
85W-140
Tihedus temperatuuril 15 C, kg/m3
892
901
Viskoossus cSt 100 C, mm2/s
14.5
27.0
Viskoossuse indeks
> 95
> 95
Leektemperatuur, 0С
> 210
> 214
Hangumistemperatuur, 0С
- 27
- 18

 


Toode on müügil kaupluses "MÄÄRDEKESKUS"