Kaubagrupid:

Gulf Formula GVX 5W-30, 1 L lahtine õli

Õli hinda konkurentsivõimelisuse kindlustamiseks, meie pakume Teile lahtise õli ostu variandi. Enamus sõidukite teenindustest pakuvad sama võimaluse klientidele, kuna ostes õli vaadis, liitri hind on konkurentsivõimelisem.
Lahtise õli ostmise puhul, meie kasutame uut plasttaarat.

 

 

Gulf Formula GVX 5W-30 on uusim keskkonnasäästlik ökonoomse kütuse kulu mandaadiga sünteetiline mootoriõli. Erakordselt loodud täitma tervele Volkswageni sõiduautode valikule seatud nõudeid. Segatud hoolikalt valitud sünteetilistest baasõlidest ja kaasaegsetest manustest, mis vastavad mid SAPS nõuetele ning on samas ka täielikult ühtesobiv enamiku moodsamate diisliosakeste filtritega (DPF) ja bensiini katalüüsneutralisaatoritega Gulf Formula GVX 5W-30 aitab pikendada heitgaasi järelpuhastusseadmete, mida on kasutatud viimase põlvkonna bensiini- ja diiselmootoritega autodes, eluiga ja säilitada nende efektiivsust. Gulf Formula GVX 5W-30 on loodud pakkumaks silmapaistvat töösooritust pikendatud õlivahetuse intervallide puhul koos säästliku kütuse kasutusega.

 

 

Omadused:

 

Gulf Formula GVX 5W-30 madal tuha sisaldus vähendab kübemete kogunemist DPF-des ja aitab kaasa regeneratsiooni intervallide pikendamisele. Mid SAPS tehnoloogia vähendab mürgitust ja katalüsaatori degratsiooni ning pikendab järelpuhastusseadmete eluiga. Silmapaistev termo-oksüdatiivne stabiilsus vähendab sademeid ja mustuse setteid ning soodustab õli pikemat eluiga. Erakorraline voolavus madalal temperatuuril abistab külmkäivitusel ja kaitseb samal ajal kulumise vastu. Suurepärased kulumise vastased omadused kaitsevad mootorit kulumise eest ning soodustavad mootori pikemat eluiga. Kaugele arenenud hõõrdumise omadused tagavad kauakestva kütuse ökonoomsuse

 

    Kasutusala:
 
    Gulf Formula GVX 5W-30 on soovitatud kõikidele Volkswageni poolt toodetud sõiduautode bensiini- ja   diiselmootoritele, kaasa arvatud uusimatele sõidukitele, mis vastavad Euro 4 heitgaaside normidele ning nõuavad seetõttu pikema eluea nimel uusimaid VW 504 00/ 507 00 kvaliteediga õlisid. Gulf Formula GVX 5W-30 on soovitatud viimase põlvkonna kõrge töösooritusega bensiini- ja diiselmootoritega sõiduautodele ja minibussidele, mis on varustatud heitgaasi puhastusseadmetega, nagu näiteks kübemeheite filtritega, katalüüsneutralisaatoritega, EGR-ga (gaaside järelpõletamisseade) jne, mis nõuavad ACEA A3/B4 & ACEA C3 kvaliteediga õlisid.

Spetsifikatsioonid ja nõudmised:

ACEAA

3/B4

VW

504.00/507.00

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Toode on müügil kaupluses "MÄÄRDEKESKUS"