Kaubagrupid:

Gulf Formula FE 5W-30, 1 L

Gulf Formula FE 5W-30 on kõige edasijõudnum ökonoomse kütusekasutusega sõiduautodele mõeldud mootoriõli, mis on segatud sünteetilistest põhiainetest ja ajakohastest manustest pakkumaks silmapaistvat kaitset kulumise, sademete ja mustuse setete vastu. Gulf Formula FE 5W-30 on loodud, ületamaks uutele Fordi mudelitele kehtestatud nõudeid õli suhtes.

.

 
Omadused:

 

Gulf Formula FE 5W-30 õlil on erakorraline termo-oksüdatiivne stabiilsus, mis aeglustab õli degratsiooni ja seega soodustab pikemaid õlivahetuse intervalle. Sellel õlil on madal HTHS (kulumine kõrgel temperatuuril) viskoossus ning spetsiaalsed hõõrdumist vähendavad vahendid soodustavad kütuse ökonoomse kasutuse säilitamist pikema õli elueaga. Vähenenud sademete ja mustuse setete teke mootoris ja turbolaaduris kindlustavad nominaalse võimsuse ja pöördemomendi. Suurepärane kulumisvastane tehnoloogia viib ülima kulumiskindluseni. Erakordne „kvaliteedis püsiv” (Stay in Grade) töösooritus kindlustab usaldusväärse määrde isegi suuremal koormusel ja kõrgemal temperatuuril. Silmapaistev voolavus madalal temperatuuril aitab kaasa külmkäivitusel ja pakub kaitset kulumise vastu mootori alustamisel.

 

 

 

Spetsifikatsioonid ja nõudmised

 

ACEA

A1/B1

FORD

M2C 913-A / M2C 913-B

 
Kasutusala:

Gulf Formula FE 5W-30 on soovitatud enamikele uutele Fordi sõidukitele, mis nõuavad M2C 913-A & 913-B kvaliteediga õlisid..

 

 

 

 Toode on müügil kaupluses "MÄÄRDEKESKUS"